Serwis turbosprężarek Oborniki.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości samochodów przemieszczających się na tą chwilę na naszych szosach, bez znaczenia czy są to napędy na olej napędowy czy też na bezołowiową. Dobre turbo dodaje wiele mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa również kłopotliwe w momencie jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z auta z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Oborniki

Serwis turbosprężarek Oborniki.

Rozsądnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbina nie różni się zupełnie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą używaniu nowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080