Regeneracja turbosprężarek Piła.

Turbosprężarki są stosowane w w znacznej większości pojazdów przemieszczających się obecnie na naszych drogach, niezależnie czy są to napędy diesla bądź benzynowe. Sprawne turbo daje naprawdę dużo siły naszemu silnikowi, ale niestety zdarza również problemem w przypadku jego awarii. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Piła

Serwis turbo Piła.

Najlepszym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbina nie różni się całkowicie niczym po za wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080