Serwis turbin Czaplinek.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy diesel czy też benzynowe. Dobre turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu samochodowi, ale niestety zdarza również problematyczne w chwili jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z auta z niesprawną turbosprężarką, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czaplinek

Serwis turbosprężarek Czaplinek.

Dobrym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbina nie różni się całkowicie niczym prócz kilkukrotnie niższą ceną.

Za sprawą użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezrównaną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080