Regeneracja turbin Dobrzyca.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości aut przemieszczających się na tą chwilę na naszych drogach, niezależnie czy są to napędy diesla bądź na bezołowiową. Sprawne turbo daje wiele siły naszemu silnikowi, ale niestety bywa też problematyczne w momencie jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dobrzyca

Serwis turbosprężarek Dobrzyca.

Świetnym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbina nie odróżnia się zupełnie niczym prócz kilkukrotnie niższą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080