Serwis turbin Barcino.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości samochodów przemieszczających się obecnie na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy diesla bądź na bezołowiową. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu samochodowi, ale niestety zdarza również problematyczne w chwili jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Barcino

Serwis turbo Barcino.

Najlepszym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą użyciu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące środowisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080