Regeneracja turbo Barcin.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów przemieszczających się na tą chwilę na naszych szosach, niezależnie czy są to silniki diesla bądź benzynowe. Mocne turbo dodaje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza też problemem w momencie jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z zepsutą turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Barcin

Serwis turbo Barcin.

Świetnym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym prócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080