Serwis turbosprężarek Glisno.

Turbosprężarki występują w większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych szosach, nie ważne czy są to silniki na olej napędowy bądź na benzynę. Mocne turbo dodaje wiele siły naszemu samochodowi, ale niefortunnie bywa również problemem w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, natomiast korzystanie z pojazdu z niesprawną turbosprężarką, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Glisno

Serwis turbin Glisno.

Rozsądnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie odbiega całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie niższą ceną.

Dzięki użyciu nowoczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezrównaną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080