Regeneracja turbin Dębno.

Turbosprężarki występują w większości pojazdów poruszających się teraz na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy na olej napędowy czy też benzynowe. Dobre turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też problematyczne w momencie jego uszkodzenia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z auta z uszkodzoną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dębno

Serwis turbo Dębno.

Najlepszym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbosprężarka nie różni się całkowicie niczym po za kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą zastosowaniu współczesnego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080