Serwis turbo Drawno.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości aut przemieszczających się obecnie na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy diesla bądź na bezołowiową. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu silnikowi, ale niestety bywa też kłopotliwe w momencie jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbosprężarką, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Drawno

Serwis turbo Drawno.

Dobrym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym po za kilka razy niższą ceną.

Za sprawą używaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080