Regeneracja turbosprężarek Daszewice.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości samochodów poruszających się obecnie na naszych szosach, niezależnie czy są to napędy diesla bądź na bezołowiową. Dobre turbo dodaje wiele mocy naszemu samochodowi, ale niestety zdarza też problemem w przypadku jego zepsucia. Nowe turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z auta z uszkodzoną turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Daszewice

Serwis turbo Daszewice.

Najlepszym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie odróżnia się zupełnie niczym po za kilka razy niższą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080