Serwis turbin Kęsowo.

Turbiny są stosowane w większości samochodów poruszających się obecnie na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy diesla czy też na benzynę. Mocne turbo dodaje wiele mocy naszemu samochodowi, ale niestety bywa również problematyczne w momencie jego awarii. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z zepsutą turbosprężarką, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Kęsowo

Serwis turbosprężarek Kęsowo.

Świetnym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym po za kilka razy niższą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080