Regeneracja turbosprężarek Dygowo.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości aut poruszających się obecnie na naszych szosach, bez znaczenia czy są to silniki na olej napędowy bądź benzynowe. Mocne turbo dodaje naprawdę dużo mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też problematyczne w momencie jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dygowo

Serwis turbosprężarek Dygowo.

Najlepszym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbina nie odbiega zupełnie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu współczesnego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące środowisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080