Serwis turbosprężarek Dąbrowa Biskupia.

Turbiny występują w większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych szosach, niezależnie czy są to silniki na olej napędowy czy też na benzynę. Mocne turbo daje znaczny przyrost siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza również problemem w chwili jego awarii. Nowe turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z zepsutą turbosprężarką, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dąbrowa Biskupia

Serwis turbosprężarek Dąbrowa Biskupia.

Świetnym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie niższą ceną.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080