Regeneracja turbosprężarek Barlinek.

Turbiny występują w większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych szosach, bez znaczenia czy są to napędy na olej napędowy czy też benzynowe. Dobre turbo dodaje naprawdę dużo siły naszemu pojazdowi, ale niestety bywa też problemem w chwili jego awarii. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z pojazdu z zepsutą turbiną, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Barlinek

Serwis turbo Barlinek.

Dobrym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym oprócz kilka razy niższą ceną.

Dzięki używaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezrównaną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080