Serwis turbosprężarek Ciechocin.

Turbosprężarki są stosowane w w znacznej większości samochodów poruszających się teraz na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki diesla bądź benzynowe. Sprawne turbo dodaje naprawdę dużo siły naszemu silnikowi, ale niestety bywa również problemem w momencie jego popsucia. Nowe turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbiną, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Ciechocin

Serwis turbosprężarek Ciechocin.

Najlepszym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym prócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące środowisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080