Regeneracja turbin Szczecinek.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości samochodów przemieszczających się obecnie na naszych szosach, niezależnie czy są to silniki diesel bądź na benzynę. Sprawne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też problematyczne w przypadku jego awarii. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, jednakże korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbosprężarką, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Szczecinek

Serwis turbo Szczecinek.

Rozsądnym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbina nie różni się zupełnie niczym po za kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080