Regeneracja turbo Gostycyn.

Turbosprężarki są stosowane w większości samochodów przemieszczających się teraz na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy na olej napędowy bądź na benzynę. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu samochodowi, ale niefortunnie zdarza również problematyczne w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gostycyn

Serwis turbo Gostycyn.

Rozsądnym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym po za kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080