Serwis turbo Biesiekierz.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki na olej napędowy czy też na benzynę. Mocne turbo daje wiele siły naszemu samochodowi, ale niefortunnie bywa również problemem w chwili jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, a korzystanie z auta z uszkodzoną turbiną, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Biesiekierz

Serwis turbosprężarek Biesiekierz.

Świetnym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbosprężarka nie różni się całkowicie niczym oprócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą używaniu nowoczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080