Serwis turbo Biały Bór.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości samochodów poruszających się teraz na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy na olej napędowy czy też na benzynę. Dobre turbo daje naprawdę dużo siły naszemu silnikowi, ale niestety zdarza też problemem w chwili jego awarii. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Biały Bór

Serwis turbosprężarek Biały Bór.

Rozsądnym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie różni się całkowicie niczym po za kilkukrotnie niższą ceną.

Dzięki używaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080