Serwis turbo Aleksandrów Kujawski.

Turbosprężarki występują w większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy diesel czy też na benzynę. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza również problematyczne w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbosprężarką, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Aleksandrów Kujawski

Serwis turbosprężarek Aleksandrów Kujawski.

Świetnym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym po za wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki użyciu współczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezrównaną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080