Serwis turbosprężarek Cekcyn.

Turbosprężarki są stosowane w w znacznej większości aut poruszających się obecnie na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki diesla czy też na bezołowiową. Mocne turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu samochodowi, ale niestety zdarza również kłopotliwe w chwili jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z samochodu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Cekcyn

Serwis turbosprężarek Cekcyn.

Rozsądnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbina nie odróżnia się zupełnie niczym po za kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080