Regeneracja turbin Cewice.

Turbiny występują w większości aut przemieszczających się na tą chwilę na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to napędy na olej napędowy czy też benzynowe. Mocne turbo daje wiele siły naszemu silnikowi, ale niestety bywa też kłopotliwe w momencie jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z niesprawną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Cewice

Serwis turbosprężarek Cewice.

Rozsądnym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym prócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080