Serwis turbosprężarek Bobowo.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości samochodów przemieszczających się obecnie na naszych szosach, niezależnie czy są to silniki na olej napędowy bądź benzynowe. Sprawne turbo dodaje wiele mocy naszemu samochodowi, ale niestety zdarza też kłopotliwe w chwili jego zepsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z auta z zepsutą turbosprężarką, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bobowo

Serwis turbin Bobowo.

Dobrym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezrównaną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące towarzystwo usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080