Serwis turbosprężarek Kaczory.

Turbiny występują w w znacznej większości aut przemieszczających się teraz na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy na olej napędowy bądź benzynowe. Mocne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu silnikowi, ale niestety zdarza też kłopotliwe w przypadku jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbiną, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Kaczory

Serwis turbosprężarek Kaczory.

Rozsądnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie odbiega całkowicie niczym po za wielokrotnie mniejszą ceną.

Dzięki używaniu współczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080