Regeneracja turbosprężarek Damasławek.

Turbosprężarki są stosowane w większości aut przemieszczających się teraz na naszych szosach, niezależnie czy są to silniki na olej napędowy bądź na bezołowiową. Sprawne turbo daje naprawdę dużo siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza również kłopotliwe w chwili jego awarii. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z zepsutą turbiną, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Damasławek

Serwis turbin Damasławek.

Rozsądnym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym prócz wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą używaniu nowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080