Serwis turbosprężarek Człopa.

Turbiny są stosowane w większości pojazdów przemieszczających się na tą chwilę na naszych drogach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy bądź benzynowe. Mocne turbo daje naprawdę dużo siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa też problematyczne w przypadku jego awarii. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z auta z niesprawną turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Człopa

Serwis turbin Człopa.

Doskonałym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbina nie odbiega zupełnie niczym po za kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080