Serwis turbo Chełmża.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów przemieszczających się teraz na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki na olej napędowy bądź benzynowe. Mocne turbo dodaje wiele mocy naszemu samochodowi, ale niefortunnie bywa też kłopotliwe w momencie jego awarii. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z samochodu z zepsutą turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Chełmża

Serwis turbin Chełmża.

Świetnym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbina nie różni się całkowicie niczym po za wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080