Serwis turbosprężarek Izbica Kujawska.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości aut przemieszczających się na tą chwilę na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki diesla czy też na benzynę. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie bywa też problemem w przypadku jego awarii. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Izbica Kujawska

Serwis turbosprężarek Izbica Kujawska.

Najlepszym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym po za kilka razy niższą ceną.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080