Regeneracja turbosprężarek Białośliwie.

Turbosprężarki są stosowane w większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy na olej napędowy bądź na benzynę. Sprawne turbo dodaje wiele siły naszemu samochodowi, ale niefortunnie bywa również problematyczne w chwili jego zepsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z samochodu z zepsutą turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Białośliwie

Serwis turbo Białośliwie.

Doskonałym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbina nie odróżnia się zupełnie niczym prócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080