Regeneracja turbosprężarek Bytów.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych szosach, nie ważne czy są to silniki diesla czy też na bezołowiową. Dobre turbo daje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza też problematyczne w przypadku jego uszkodzenia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z auta z uszkodzoną turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bytów

Serwis turbin Bytów.

Świetnym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbina nie odbiega zupełnie niczym prócz kilkukrotnie niższą ceną.

Za sprawą używaniu współczesnego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezrównaną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080