Serwis turbosprężarek Dobrzany.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości samochodów poruszających się teraz na naszych drogach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy bądź na bezołowiową. Mocne turbo dodaje wiele mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza również problemem w chwili jego awarii. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dobrzany

Serwis turbo Dobrzany.

Rozsądnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym po za kilkukrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080