Serwis turbosprężarek Ujście.

Turbosprężarki są stosowane w większości pojazdów przemieszczających się teraz na naszych szosach, bez znaczenia czy są to silniki diesla bądź na bezołowiową. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa też problematyczne w chwili jego uszkodzenia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Ujście

Serwis turbosprężarek Ujście.

Znakomitym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbina nie odbiega całkowicie niczym oprócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezrównaną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080