Serwis turbo Gryfice.

Turbiny wykorzystywane są w większości samochodów poruszających się teraz na naszych szosach, bez znaczenia czy są to napędy diesel bądź na bezołowiową. Mocne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu samochodowi, ale niestety bywa również problematyczne w momencie jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gryfice

Serwis turbosprężarek Gryfice.

Najlepszym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbina nie różni się zupełnie niczym oprócz kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezrównaną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące skupisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080