Regeneracja turbo Jenin.

Turbiny wykorzystywane są w większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych szosach, bez znaczenia czy są to silniki diesla czy też na bezołowiową. Sprawne turbo daje wiele siły naszemu samochodowi, ale niefortunnie bywa również problematyczne w chwili jego popsucia. Nowe turbiny nie należą do tanich, jednakże korzystanie z pojazdu z zepsutą turbiną, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Jenin

Serwis turbo Jenin.

Dobrym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym oprócz kilka razy niższą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080