Regeneracja turbin Czerwonak.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości aut poruszających się obecnie na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy diesel bądź na bezołowiową. Sprawne turbo dodaje naprawdę dużo siły naszemu samochodowi, ale niefortunnie bywa też problematyczne w chwili jego uszkodzenia. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z pojazdu z zepsutą turbosprężarką, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czerwonak

Serwis turbosprężarek Czerwonak.

Dobrym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbina nie odbiega zupełnie niczym po za kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki wykorzystaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezastąpioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080