Regeneracja turbosprężarek Drzycim.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości aut przemieszczających się teraz na naszych szosach, nie ważne czy są to silniki diesla bądź benzynowe. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu samochodowi, ale niestety zdarza też problematyczne w chwili jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z samochodu z zepsutą turbosprężarką, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Drzycim

Serwis turbosprężarek Drzycim.

Doskonałym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie odróżnia się zupełnie niczym po za wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą użyciu współczesnego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080