Regeneracja turbosprężarek Czerwieńsk.

Turbosprężarki występują w większości samochodów przemieszczających się na tą chwilę na naszych szosach, niezależnie czy są to silniki diesel bądź na bezołowiową. Sprawne turbo dodaje wiele mocy naszemu pojazdowi, ale niestety zdarza też kłopotliwe w momencie jego uszkodzenia. Nowe turbiny nie należą do tanich, natomiast korzystanie z pojazdu z zepsutą turbiną, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czerwieńsk

Serwis turbo Czerwieńsk.

Doskonałym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki użyciu współczesnego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080