Serwis turbo Dziemiany.

Turbosprężarki są stosowane w w znacznej większości aut poruszających się teraz na naszych drogach, bez znaczenia czy są to silniki na olej napędowy czy też na benzynę. Sprawne turbo dodaje wiele siły naszemu samochodowi, ale niefortunnie zdarza też kłopotliwe w momencie jego awarii. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z auta z niesprawną turbosprężarką, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dziemiany

Serwis turbo Dziemiany.

Rozsądnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbina nie odróżnia się zupełnie niczym prócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą użyciu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się środowisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080