Serwis turbo Chodzież.

Turbiny są stosowane w w znacznej większości aut przemieszczających się na tą chwilę na naszych szosach, bez znaczenia czy są to silniki diesel bądź na benzynę. Dobre turbo dodaje wiele mocy naszemu samochodowi, ale niestety bywa również problematyczne w chwili jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z pojazdu z niesprawną turbiną, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Chodzież

Serwis turbo Chodzież.

Świetnym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie różni się całkowicie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą używaniu nowoczesnego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące towarzystwo usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080