Regeneracja turbosprężarek Damnica.

Turbiny występują w większości aut poruszających się obecnie na naszych drogach, niezależnie czy są to silniki na olej napędowy czy też benzynowe. Mocne turbo dodaje naprawdę dużo siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza również problemem w momencie jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z auta z niesprawną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Damnica

Serwis turbin Damnica.

Znakomitym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym oprócz wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080