Regeneracja turbin Fordon.

Turbiny występują w większości aut poruszających się teraz na naszych szosach, niezależnie czy są to silniki diesla czy też benzynowe. Dobre turbo daje naprawdę dużo siły naszemu pojazdowi, ale niestety zdarza też problemem w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z pojazdu z niesprawną turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Fordon

Serwis turbo Fordon.

Rozsądnym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą użyciu współczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080