Regeneracja turbosprężarek Gostyń.

Turbiny występują w w znacznej większości samochodów przemieszczających się na tą chwilę na naszych drogach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy czy też benzynowe. Sprawne turbo daje naprawdę dużo siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie bywa też problemem w przypadku jego awarii. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z pojazdu z niesprawną turbosprężarką, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gostyń

Serwis turbin Gostyń.

Doskonałym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbina nie różni się zupełnie niczym po za kilkukrotnie niższą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080