Serwis turbosprężarek Brodnica.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości aut przemieszczających się obecnie na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy diesla czy też na bezołowiową. Mocne turbo daje znaczny przyrost siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa też kłopotliwe w momencie jego uszkodzenia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Brodnica

Serwis turbin Brodnica.

Doskonałym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym po za wielokrotnie mniejszą ceną.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080