Regeneracja turbin Gryfino.

Turbiny wykorzystywane są w większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych drogach, niezależnie czy są to silniki na olej napędowy bądź na benzynę. Dobre turbo dodaje wiele siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza również problematyczne w momencie jego uszkodzenia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbiną, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gryfino

Serwis turbin Gryfino.

Doskonałym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbina nie odbiega zupełnie niczym po za wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą używaniu nowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080