Regeneracja turbosprężarek Grabowo Kościerskie.

Turbiny są stosowane w większości aut poruszających się teraz na naszych drogach, nie ważne czy są to napędy diesla czy też na benzynę. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu samochodowi, ale niestety zdarza również kłopotliwe w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbiną, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Grabowo Kościerskie

Serwis turbosprężarek Grabowo Kościerskie.

Najlepszym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbina nie różni się całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą używaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się skupisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080