Regeneracja turbo Goleniów.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości samochodów poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy na olej napędowy czy też na benzynę. Mocne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu pojazdowi, ale niestety bywa też kłopotliwe w przypadku jego zepsucia. Nowe turbiny nie należą do tanich, natomiast korzystanie z auta z uszkodzoną turbosprężarką, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Goleniów

Serwis turbo Goleniów.

Znakomitym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbina nie odbiega całkowicie niczym oprócz wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się skupisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080