Regeneracja turbin Bielice.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych ulicach, niezależnie czy są to silniki na olej napędowy czy też na bezołowiową. Sprawne turbo dodaje naprawdę dużo siły naszemu pojazdowi, ale niestety bywa też problemem w przypadku jego uszkodzenia. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bielice

Serwis turbin Bielice.

Znakomitym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbina nie różni się zupełnie niczym oprócz wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080