Serwis turbo Chocz.

Turbiny są stosowane w w znacznej większości samochodów poruszających się na tą chwilę na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy diesla bądź na bezołowiową. Dobre turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza też problematyczne w chwili jego uszkodzenia. Nowe turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z auta z niesprawną turbosprężarką, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Chocz

Serwis turbo Chocz.

Znakomitym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbina nie odbiega całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki używaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080