Serwis turbosprężarek Debrzno.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości samochodów poruszających się obecnie na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy diesla czy też benzynowe. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu samochodowi, ale niestety bywa też kłopotliwe w przypadku jego uszkodzenia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Debrzno

Serwis turbin Debrzno.

Najlepszym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbina nie różni się całkowicie niczym oprócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą użyciu nowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080