Serwis turbosprężarek Zielona Góra.

Turbosprężarki są stosowane w w znacznej większości samochodów przemieszczających się obecnie na naszych drogach, nie ważne czy są to napędy diesla czy też na bezołowiową. Dobre turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu silnikowi, ale niestety zdarza też kłopotliwe w przypadku jego awarii. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Zielona Góra

Serwis turbo Zielona Góra.

Dobrym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbina nie różni się całkowicie niczym po za kilka razy niższą ceną.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące towarzystwo usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080